Järjestä
Halvin kuukausi: | maaliskuu |
---|---|
Kallein kuukausi: | joulukuu |
Keskim. hinta kohteessa Morro_de_Sao_Paulo: | 25 €/yö |
Halvin löydetty hinta: | 6 €/yö |
Halvin päivä: | Tiistai |
Kallein päivä: | Torstai |
Keskimääräinen hinta hostellille kaupungissa Morro de Sao Paulo on 26 €/yö. Hyvä Morro de Sao Paulo hostellitarjous on 18 €/yö tai vähemmän. HotelsCombinedista äskettäin löydetty halpa hinta hostellille oli 6 €/yö. Jos matkustuspäivissäsi on joustoa vältä varaamista joulukuussa, koska se on vuoden kallein kuukausi. Halvin kuukausi on syyskuussa hostellin varaamiseen kaupungissa Morro de Sao Paulo.
Datamme mukaan Che Lagarto Hostel Morro de São Paulo on paras Morro de Sao Paulo hostelli asiakasarviopisteiden ollessa 9,1/10 1 199 arvostelujen perusteella.
Jos etsit hostelleja kaupungissa Morro de Sao Paulo, jotka eivät ole kaukana kentältä Valença lentokenttä on Che Lagarto Hostel Morro de São Paulo lähin 12,2 km etäisyyden päässä.
Sen lisäksi, että Morro de Sao Paulo hostellit ovat yleensä edullisempia kuin muut majoitusvaihtoehdot niissä on myös mahdollisuus vilkkaampaan sosiaaliseen kanssakäymiseen. Tämä sosiaalinen ympäristö on täydellinen niille henkilöille, pariskunnille ja jopa perheille, jotka haluavat tavata muita matkustajia vieraillessaan kaupungissa Morro de Sao Paulo.