Calle Bompland 110, Puerto Iguazú, Misionesin maakunta, Argentiina
48 €
Halvin hinta
per yö
...ja lisää |
Tässä kohteessa voi olla ylimääräisiä veroja henkilöä kohden, jotka eivät sisälly alla oleviin hintoihin
Etäisyys keskustaan | |
---|---|
Sijainnin luokitus |
Tulopäivä | |
---|---|
Lähtöpäivä | |
Internet | |
Peruutus/ennakkomaksu | |
Yhteystiedot |
Yleinen |
|
---|---|
Palvelut |
|
Kyllä, hotellista Hotel El Libertador löytyy uima-allas vieraiden käyttöön. Yleensä hotellien uima-altailla on auki- ja sulkemisajat, joten muista tarkistaa vastaanotosta aukioloaikoja koskevat seikat ennen uima-altaan käyttöä.
Jos sinulla on kysyttävää yöpymisestäsi, soita numeroon +54 223 451 2088 puhuaksesi hotellin Hotel El Libertador vastaanoton henkilökunnalle.
Kyllä, Hotel El Libertador hotellissa on WiFi-internetyhteys hotellivieraille.
Hotellin Hotel El Libertador normaali sisäänkirjautumisaika on 14:00 jälkeen ja uloskirjautumisaika ennen 10:00.
Kyllä, ruokaa voi tilata hotellin Hotel El Libertador ravintolasta. Aukioloajat voivat vaihdella. Jos olet enemmän kiinnostunut juomisesta kuin syömisestä, paikan päällä on myös baari.